Facebook Pixel

BMW The 4 Coupe: величезний нюх

Сьогодні о 19:00 відбудеться онлайн-прем'єра «четвірки» BMW. The Page зібрало всі найцікавіші та найважливіші факти про новинку.

За презентацією ви зможете стежити в прямому ефірі за посиланням.

Як і у випадку з Крісом Бенглом на початку нульових, BMW знову починає фонтанувати ризикованими й навіть провокаційними рішеннями. Ще дивовижнішим є те, що, попри хвилі хейту, ці рішення покращують продажі. Так було з «сімкою» 2002-го, коли завдяки радикальній зміні стилю вона обігнала Mercedes S-klasse, який здавався недосяжним. Так сталося і з володарем найбільших «ніздрів» у світі — повнорозмірний кросовер X7 тепло прийняли на всіх основних (Китай, США та ЄС) ринках збуту. А це свідчить про відмінний нюх баварців на успішні концепції. Ось і зараз, вирішивши стилістично максимально дистанціювати 4-ту серію від 3-ї, вони не побоялися відмовитися від фамільних рис начебто характерного профілю або «вигину Хофмайстера». Головне, що новинка все одно безпомилково ідентифікується як BMW.

Фото: instagram.com/bmworldm

Фото: instagram.com/bmworldm

Зовнішність «четвірки» розкрив традиційний «злив» — на фанатській інстаграм-сторінці марки з'явилися зображення версії M440i xDrive з фірмового буклета. До презентації флагманської версії М4, чиї продажі традиційно стартують на пів року пізніше, саме вона буде топверсією всього сімейства.

Конструктивно відмінності «четвірки» від донорської «трійки» звелися до всього того, що поліпшує керованість. Менш місткий, але більш обтічний корпус для більшої жорсткості отримав підсилювачі та розпірки. Водночас конструктори домоглися зниження центру ваги. Ще більше змін у шасі: амплітудозалежні амортизатори, інші кути розвалу передніх коліс, розширена задня колія тощо.

За традицією, першими в продаж надійдуть купе. Слідом, один за одним, на ринку з'являться кабріолет з жорстким верхом, туристичний хетч Gran Coupe та напівгоночна версія М4. Замкне модельний ряд плагін-гібридна «електричка» i4.

Крім лінійки бензинових турбомоторів, знайомих нам за «третьою» серією, під капотами «четвірок» виявляться турбодизелі B47 (2 тис. куб. см, 122 к. с.) І N57 (3 тис. куб. см, 340 к. с.). А топове (до появи М4) виконання M440i xDrive стане помірно гібридним: під його капотом пліч-о-пліч працюватимуть бензинова «турбошістка» (3 тис. куб. см, 374 к. с.), 48-вольтова гібридна система та 11-сильний стартер-генератор. 8-ступінчастий «автомат» і повноприводна трансмісія (задній диференціал з електронним блокуванням) так само запозичені у 3-Series.

Через пандемію терміни виробництва, а отже, і поставок дещо змінилися. Українські ціни на «четвірку» стануть відомі в липні, поставки почнуться восени. На нашому ринку новинці доведеться конкурувати з Audi A5 Sportback, Mercedes-Benz C-Coupe та KIA Stinger.

Фото: BMW

Фото: BMW

Карикатурно великі «ніздрі»? Хорват Домагой Дукеч, що працює в Мюнхені як для топового дизайнера непристойно довго, апелює до витоків. Наприклад, до першого спорткара марки BMW 328 (1936-1940 рр.), в якого «ніздрі» були в усе «обличчя».


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Фотогалерея
Фото: instagram.com/bmworldm

Фото: instagram.com/bmworldm

Фото: instagram.com/bmworldm Thumb