Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На росії вже не вистачає ліків, людям почали відмовляти в операціях — розвідка

В росії закінчуються ліки через санкції. Фото: slovoidilo.ua

В росії закінчуються ліки через санкції. Фото: slovoidilo.ua

На росії спостерігається гострий дефіцит ліків, через що всі планові операції переносять на невизначений термін. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Як свідчить оприлюднена інформація, дефіцит медпрепаратів виник через введені проти росії санкції. Через дефіцит всі регіони на росії зобов’язали створити недоторканий запас медпрепаратів на 4 місяці.

Quote«На думку військових поява такого наказу може бути пов’язана з низкою причин: вплив міжнародних санкцій на економіку та загроза повної зупинки поставок медикаментів із-за кордону», — йдеться у повідомленні.

Тобто, цілком імовірно, що наразі російська фармацевтична галузь не в змозі забезпечити виробництво необхідних лікарських засобів у достатній кількості.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Більше того, у розвідки є інформація, що станом на зараз на росії взагалі не виробляють сучасні лікарські засоби.

Перехоплені розвідкою розмови окупантів свідчать про те, російські хірурги визнають значне зменшення запасів медикаментів, через що галузь не може працювати належним чином й все частіше з'являється необхідність змінювати плани щодо хірургічних операцій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, через дефіцит лікарських засобів їхня вартість невпинно росте, повідомляє українська розвідка.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини