Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В обхід Ради: Кабмін може легалізувати медичний канабіс за місяць

В Україні можуть легалізувати медичний канабіс на початку 2021 року. Фото: unsplash / @daconja

В Україні можуть легалізувати медичний канабіс на початку 2021 року. Фото: unsplash / @daconja

Глава фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія розповів, що препарати з медичного канабісу в Україні можуть додати до переліку ліків, які відпускаються за «червоним рецептом», до кінця 2020-го — середини січня 2021 року. Про це Арахамія заявив на пресконференції, передає агентство «Укрінформ».

За його словами, тепер питання легалізації медичного канабісу можна розв'язати актами Кабінету міністрів, а не ухвалювати відповідний закон, як передбачалося раніше.

«Там уже майже все готово. Ми чекали на зміну міністра в справах ветеранів — у них теж є позиція. Ми вирішили, що можемо без законопроєкту, а актами Кабміну фактично розв'язати це питання».

Давид Арахамія

Давид Арахамія

народний депутат, голова фракції «Слуга народу»

Арахамія пояснив, що за «червоним рецептом» відпускають опіати, і цей список доповнять ліками, які потрібні хворим на онкологічні захворювання.

Quote«Йдеться про розширення списку таких препаратів медичним канабісом іноземного виробництва й тестування протягом трьох-чотирьох місяців. Якщо це не спричинить, а я вважаю, що це не спричинить проблем, то тоді вже можемо розглядати в парламенті питання локалізації, тобто виробництва цих ліків на території України. А поки що це завдання можуть виконувати імпортні препарати», — додав нардеп.

Контекст. На початку грудня Комісія Організації Об'єднаних Націй із наркотичних засобів виключила медичну марихуану та її похідні зі Списку IV — переліку найнебезпечніших наркотиків у світі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини