Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Надання дронів росії спричинило черговий внутрішній конфлікт в Ірані – The Guardian

В Ірані критикують владу за передачу дронів росії для війни в України. Фото з соцмереж

В Ірані критикують владу за передачу дронів росії для війни в України. Фото з соцмереж

З огляду на надання Іраном ударних дронів російській федерації (та визнання цього факту) низка громадських діячів країни публічно розкритикували такі дії влади. Усередині країни назріває новий конфлікт, пише The Guardian.

Видання наводить слова відомого місцевого священнослужителя Масіха Мохаджері, який ще й працює редактором газети Jomhouri-e-Islami. Він відкрито заявив, що росія є агресором і постачання дронів має припинитися. На його переконання, іранська влада вже давно мала зробити три речі: закликати рф дотримуватися міжнародних правил, які забороняють посягати на території інших країн; заборонити використовувати свої дрони у війні рф в Україні та продовжити дружні відносини з українською стороною.

Quote«Чому ви не заявили росії після початку війни в Україні, що вона не має права використовувати іранські безпілотники у війні в Україні? Ба більше, чому ви відкрито не засудили росію за розв'язання війни й чому не доклали подвоєних зусиль задля посередництва між двома сторонами, щоб покласти край цій злій війні?» — звернувся Мохаджері до очільника МЗС Ірану Хосейна Аміра Абдоллахіяна.

Мохаджері заявив, що все перераховане вище можна було б зробити без шкоди для двосторонніх відносин із рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Визнання надання «шахедів» рф, хоча й запізніле, він оцінив як позитивний сигнал.

Quote«Не варто складати всі яйця в російський кошик. Найменше, що Іран міг би зробити у війні в Україні, — провести спочатку переговори з обома сторонами, сформувавши посередницький комітет, щоб переконати їх погодитися на припинення вогню та припинення війни», –– підкреслив священнослужитель.

Контекст. Нагадаємо: протягом тривалого часу Іран відхрещувався від постачання росії дронів-камікадзе, які рф упродовж останнього місяця активно застосувала для атак на об'єкти критичної інфраструктури в Україні. Однак 5 листопада очільник іранського МЗС все-таки визнав продаж росії ударних БпЛА, хоча й додав, що партію таких безпілотників було відправлено ще до російського повномасштабного вторгнення.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини