Facebook Pixel

Ізраїль має докази використання росією іранських дронів в Україні

Ізраїль надасть докази використання росією іранських безпілотників у війні проти України. Про це заявив президент Ізраїлю Ісаак Герцог.

Зокрема, ізраїльська сторона обіцяє надати фотодокази, які демонструють, що росія використовує іранські безпілотники під час нападів на Україну. Їх вдалося отримати після проведення ізраїльською службою безпеки візуального аналізу фрагментів безпілотників.

Quote«Попри заперечення Іраном і спроби приховати їхнє іранське походження (дронів — The Page), додаючи російські написи, очевидно, що частини безпілотників є «ідентичними» іранським», — йдеться в повідомленні.

Знімки, які Ізраїль надать як докази, демонструють, що іранська модель безпілотника Shahed-136, яку запускали під час навчань в Ірані в грудні 2021 року, має багато ідентичних деталей із дроном, збитим під час атаки на Україну, зокрема, структуру, розміри та нумерацію.

Quote«Іранська зброя відіграє центральну роль у глобальній дестабілізації, і міжнародне співтовариство має засвоїти урок зараз і в майбутньому, — наголосили в Ізраїлі. — Останніми місяцями іранський режим показав світові своє справжнє обличчя, яке Ізраїль знав роками. Ніхто не може ігнорувати, що іранський режим застосовує насильство проти власних громадян і жорстоко придушує протести носіїв хіджабів із кричущими порушеннями прав людини».

Контекст. Протягом останніх декількох тижнів Росія почала активно використовувати дрони-камікадзе іранського виробництва у війні проти України. Зокрема, такі безпілотники використовують для атак на об'єкти критичної інфраструктури в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉