Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

«Усі знаємо, що вони іранські»: представник Міноборони рф проговорився в ефірі про походження дронів

На росії визнали, що використовують у війні проти України іранські дрони-камікадзе. Звісно, це сталося не на офіційному рівні, а випадково, однак факт залишається фактом.

Використання іранських дронів росією підтвердив директор Центру аналізу стратегій і технологій, член громадської ради при Міноборони росії Руслан Пухов. Російський чиновник прийшов на телебачення для інтерв'ю й після представлення ведучих звернувся до них із проханням не називати іранські дрони іранськими попри те, що всі знають, що рф використовує саме їх. Пухов чи то забув про прямий ефір і мікрофон, чи то думав, що він вимкнений, однак його слова було дуже чітко чути.

Quote«Човен розгойдувати не будемо, тому я прошу вас дуже на цих іранських... Бо це класика історії: ж..а є, а слова немає, так? Ми всі знаємо, що вони іранські, але влада не визнає», — сказав Пухов.

Після цих слів ведучі поспішили щось сказати, однак було вже запізно — усі слова пішли в ефір.

Згодом Пухов заявив, що все це могло бути постановкою, він такого не пам'ятає, і взагалі в нього проблеми з мозком.

Quote«Не пам'ятаю, щоб таке говорив, напевно, це якась постановка. Напевно, було, а можливо, не було. Не пам'ятаю, на жаль. Давно було діло. Після ковіду погано з мозком», — заявив російський чиновник.

Представник Міноборони рф у прямому ефірі сказав, що дрони іранські й про це всі знають (відео)

Your browser doesn't support HTML5 video.

Контекст. Нагадаємо: росія закупила в Ірану приблизно дві тисячі дронів-камікадзе «Шахед-136» і вже активно використовує їх у війні проти України. Однак ні росія, ні Іран не визнають угоду про купівлю дронів. Щоб замаскувати проходження безпілотників, росія нанесла на них свою назву «Герань-2».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉