Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Іран і далі постачає окупантам дрони: які саме та в який спосіб

Іранські дрони: які ударні БпЛА дає Іран та як вони потрапляють у рф . Фото: Wikipedia

Іранські дрони: які ударні БпЛА дає Іран та як вони потрапляють у рф . Фото: Wikipedia

Іран не припиняє поповнювати російські запаси дронів новими надходженнями. Транспортування безпілотників здійснюється як повітряним, так і морським шляхом, інформує Центр національного спротиву.

За його даними, рф отримує від Ірану такі моделі безпілотників:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Для їхнього переміщення застосовуються повітряний і морський способи. У межах першого Іран використовує послуги чотирьох авіакомпаній: Iran Air, Mahan Air, Pouya Air (входить до складу Корпусу вартових ісламської революції), Saha Airlines (входить до складу Військово-повітряних сил Ірану).

Морем Іран перевозить дрони через Каспійське море. Іранці маскують свої вантажі під «запасні частини для цивільної авіації».

Quote«Перевезення здійснюються суднами Іранської промислової компанії (контролюється КВІР). Зокрема, на початку листопада саме морським шляхом очікується прибуття до Астрахані 200 дронів у розібраному стані», — йдеться в повідомленні.

У ЦНС наголошують, що росіяни активно вивозять викрадене зерно в Сирію. На зворотному шляху кораблі можуть забирати контейнери з дронами або іранськими ракетами Zolfaghar.

Контекст. Напередодні Білий дім обвинуватив КНДР у продажу рф артилерійських снарядів для подальшого використання у війні проти України.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини