Facebook Pixel

У дронах-камікадзе, які Іран передав рф для війни в України, знайшли американські процесори

У іранських дронах-камікадзе, які рф останнім часом активно використовує у війні проти України, знайшли процесори американського виробництва. Про це повідомили в Управлінні стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ.

Відповідно до оприлюдненої інформації, в іранських дронах Shahed-131 знайшли процесори американської компанії Texas Instruments. Ці дрони є попередньою версією Shahed-136. Обидві версії дронів мають однаковий принцип дії, та, ймовірно, ідентичну складову, насамперед електроніку.

Як свідчать опубліковані ЗСУ документи, FCU — блок керування польотами — містив п’ять виготовлених на замовлення друкованих плат (PCB), які містили процесори TMS320 F28335 від американської компанії Texas Instruments. Вона займається виробництвом продуктів для оборонного сектору. Фахівці зазначають, що процесори, які знайшли в дронах-камікадзе, досить просто придбати на ринку.

Також повідомляється, що ECU — блок керування двигуном — мав одну друковану плату з процесором Texas Instruments. Цей модуль, як наголошують спеціалісти, контролюватиме всі характеристики двигуна під час польоту.

Контекст. Останні декілька днів рф активно атакує міста поблизу моря, зокрема Одесу та Миколаїв, іранськими дронами-камікадзе.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉