Facebook Pixel

Іран передав росії три типи бойових дронів – ЗМІ

Іран поставив росії першу партію бойових безпілотників місцевого виробництва для ведення війни в Україні. Про це повідомляють CNN і WP із посиланням на американських чиновників.

На початку поточного місяця російські вантажні літаки забрали першу партію безпілотників з аеродрому в Ірані, а на місце призначення вони, ймовірно, прибули в середині серпня. Йдеться про бойові дрони Mohajer-6, Shahed-129 і Shahed-191. Кожен із них здатен нести керовані боєприпаси та виконувати розвідувальні функції.

Quote«Ці безпілотники вважаються одними з першокласних військових безпілотників Ірану, призначених як для атак, так і для спостереження», — пише Washington Post.

Згідно з розвідданими, зібраними американськими та іншими розвідувальними службами, радість від постачання було затьмарено серйозними технічними збоями під час перших же випробувань.

Контекст. Нагадаємо: Білий дім уперше публічно попередив минулого місяця, що Іран планує поставити Москві сотні бойових безпілотників.

Росія має до 2 тис. розвідувальних безпілотників, однак бойових дронів, які могли б точно вражати цілі в глибокому тилу супротивника, у російських Збройних сил небагато.

Військова угода Ірану з рф, як пишуть західні ЗМІ, є частиною ширшої стратегії Ісламської Республіки, спрямованої на формування стратегічного економічного партнерства з Китаєм і росією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉