Facebook Pixel

Урядовці та бізнесмени обговорять особливості Дія City на IT Arena 2021

У межах технологічної конференції IT Arena 2021 у Львові відбудеться захід Дія City Meetup. Держслужбовці та представники ІТ-компаній зберуться об 11.00 9-го жовтня в Grand Hotel (проспект Свободи, 13), щоб розповісти про специфіку працевлаштування та залучення інвестицій в умовах спецрежиму для ІТ – Дія City.

На дискусійних панелях спікери обговорять дві теми: працевлаштування в Дія City та нові можливості для залучення інвестицій у Дія City.

Учасники першої панелі детально проаналізують нову форму працевлаштування в Дія City – гіг-контракти: як їх укладати, як адмініструвати податки, та які переваги вони матимуть для компаній і працівників.

Telegram Logo

У дискусії візьмуть участь: Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації та керівник проєкту Дія City; Ольга Магалецька, керівниця Офісу Націнвестради при Президентові України; Віталій Седлер, президент Асоціації IT Ukraine; Святослав Кавецький, директор із галузевих питань компанії N-iX.

Друга панель присвячена новим інвестиційним інструментам, які будуть доступні резидентам Дія City. Спікери обговорять, як передбачені спецрежимом механізми захисту інтересів інвестора змінять інвестиційний клімат України та її стартап-екосистему.

Серед представлених експертів дискусійної панелі: Вікторія Тігіпко, партнерка венчурного фонду TA Ventures; Павло Карташов, директор Ukraine Startup Fund; Анна Бабич, партнерка Aequo; Михайло Пузраков, співзасновник та операційний директор компанії Intellias.

IT Arena — це одна з найбільших ІТ-конференцій в Україні та Східній Європі. Щороку вона збирає тисячі інвесторів, ІТ-спеціалістів та ІТ-компаній з усього світу у Львові. Цього року на конференцію зареєструвалося вже понад 4 тисячі учасників. 7-9 жовтня IT Arena 2021 порадує слухачів виступами спікерів із таких відомих ІТ-компаній, як Google, Wix, Microsoft, Ciklum, SoftServe та інших.

Дія City — це спеціальний правовий та податковий режим для українських ІТ-компаній. Вже на початку 2022 року ІТ-компанії зможуть отримати доступ до знижених ставок оподаткування, нової форми працевлаштування та спеціальних інвестиційних інструментів.

Коментарі

Всі новини