Кабмін може передати реєстр Міжнародних спонсорів війни Головному управлінню розвідки. Раніше планувалося закрити онлайн-платформу.
Про це повідомило джерело в ГУР.
Інсайдери серед українських посадовців повідомляють, що в уряді ще не прийняли остаточного рішення закрити реєстр. Водночас до перемовин приєднуються нові сторони, що зацікавлені в збереженні реєстру НАЗК та навіть безпосередній роботі з ним.

Зокрема, колишній голова НАЗК Олександр Новіков у власних коментарях для «Європейської правди» та «Главкому» повідомив, що в уряді обговорюють можливість передачі платформи «Війна & Санкції» до Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
«Була ініціатива про передачу [платформи] в ГУР. Я впевнений, що це достатньо суб’єктна організація, щоби продовжити санкційну роботу. Сподіваюся, що в ГУР перейде вся та інформація разом з усією командою», – поділився з «Європейською правдою» ексочільник НАЗК.
Своєю чергою the Page поспілкувалося з двома незалежними джерелами в Головному управлінні розвідки, які підтвердили інформацію про те, що у відомстві зацікавлені та на найвищому рівні розглядають можливість інтеграції баз даних та реєстрів платформи «Війна & Санкції» у свою діяльність.
Сама онлайн-платформа та перелік Міжнародних спонсорів війни, щодо якого точаться найзапекліші суперечки, досі продовжують функціонувати на офіційному ресурсі НАЗК.
Платформа «Війна & Санкції» була створена під егідою НАЗК на початку повномасштабного вторгнення. Відтоді на платформі зʼявилося сім автономних баз даних, а до переліку МСВ було включено 50 компаній.
Нагадаємо, що за дослідженням компанії Gradus Research, половина українців не купують світові бренди, які не пішли з рф.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також