Facebook Pixel

Укрзалізниця запустила другий етап бонусної програми «Залізні друзі»: як отримати знижки

З 14 серпня в Укрзалізниці стартував другий етап програми лояльності «Залізні друзі». Відтепер кожен кілометр подорожі перетворюється на «обіймашки», які можна накопичувати у своєму профілі у застосунку «УЗ».

Про це пише прес-служба «Укрзалізниці».

Відтепер «обіймашки» нарешті можна обмінювати на бонуси від партнерів програми. До проекту долучились Uklon, WOG, Librarius, Планета Кіно, Kilogames, Idealist, ONE LOVE coffee та інші великі компанії.

Так, наприклад:

  • національна мережа кінотеатрів «Планета кіно» надає 40% знижки на сеанс у мережі за 2000 «обіймашок»: необхідна кількість бонусів нарахується автоматично всього за дві поїздки 2-м класом Інтерсіті+ від Києва до Львова!
  • сервіс замовлення перевезень Uklon надає 15% знижки на поїздку за 1500 «обіймашок» — поїздка 2-м класом Інтерсіті+ на відстань 750 км допоможе заощадити до 30 грн на таксі!
  • Librarius надає 15%-25% знижки на придбання книжок за 1500 та 2500 «обіймашок» відповідно — подорожуйте у купе на відстань 750 км та досліджуйте книжкові тренди!
  • Idealist-Coffee за одну поїздку 2-м класом Інтерсіті+ на відстань 500 км пропонує «Залізним Друзям» заощаджувати до 50% вартості 15 шт дріп-кави!
  • А у кафе ONE LOVE, що на Центральному залізничному вокзалі, можна отримати знижку 15% на будь-яку каву в дорогу.

Більше опцій дивіться у вашому профілі в застосунку в розділі «Залізні друзі — Пропозиції», а кількість партнерів Укрзалізниця планує збільшувати і надалі. Для цього не забувайте оновлювати застосунок.

Крім того, Укрзалізниця змінила логіку нарахування «обіймашок» у застосунку: відтепер вони нараховуватимуться тільки на поїздки, здійснені безпосередньо власником акаунту, а не на всі придбані з акаунту квитки.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» і компанія «OLX Україна» блокуватимуть усі оголошення про продаж квитків на потяги УЗ.

Подякувати 🎉