Facebook Pixel

Дорогі працівники: за підбір нового керівництва «Укрзалізниця» викладе майже 4 млн гривень

Держпідприємство «Укрзалізниця» шукає собі нове керівництво. В цьому йому допоможе агентство з працевлаштування «Екзекьютів Серч Юкрейн». Як свідчать дані, що опубліковані у системі ProZorro, це коштуватиме «Укрзалізниці» 3,9 млн грн.

Підбір очільника, його заступників та членів правління держпідприємства становить 1,98 млн грн, а кандидатів, які могли б стати новими чотирма членами наглядової ради, коштує трохи дешевше – 1,91 млн грн.

У тендерній заявці «Укрзалізниця» вказала, що готова витратити на підбір нового керівництва 6,6 млн грн. З огляду на це, держпідприємству вдалося зекономити понад 40%.

Telegram Logo

Як пише видання «Наші гроші», свою допомогу у підборі кандидатів «Укрзалізниці» пропонував і один із заводів підприємства — «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод». Ба більше, він хотів зробити це на 15% дешевше (1,72 млн грн). Однак «Укрзалізниця» своєму заводу відмовила, пославшись на те, що він нібито не підтвердив, що має достатню кількість кваліфікованих спеціалістів. У тендері держпідприємство прописало умови, якими передбачається, що в компанії, яка підбиратиме персонал, має бути троє фахівців із цього питання. Один із них повинен мати щонайменше десятирічний досвід у підборі кандидатів, інші двоє – п’ятирічний.

Додатково. Київська «Екзекьютів Серч Юкрейн» була створена у 2015 році. ЇЇ власником є латвійська «Executive Search Baltics». Обидві ці компанії входять до складу ректутингової мережі «Amrop». За період із 2019 року київська фірма загалом отримала підрядів майже на 6,3 млн грн.

Контекст. Нагадаємо, що 11 серпня Кабінет міністрів призначив Олександра Камишіна виконувачем обов’язки голови правління «Укрзалізниці». Раніше він був радником міністра інфраструктури, обіймав посаду менеджера з інвестицій у холдинговій компанії SCM Ріната Ахметова.

Коментарі

Всі новини