Facebook Pixel

УЗ запустила маршрут з України до бази Wizz Air у румунському місті Ясси: як дістатись?

«Укрзалізниця» запустила новий маршрут для пасажирів до бази Wizz Air у румунському місті Ясси. Його підлаштували під маршрут Київ – Кишинів.

Щоб скористатись маршрутом, необхідно сісти на поїзд №351 Київ — Кишинів, що відправляється по непарних днях з Києва о 17:02 та прибуває на молдовську станцію Унгени, яка знаходиться неподалік кордону з Румунією, о 07:53 ранку.

Після проходження прикордонно-митного контролю, який відбувається на вокзалі станції Унгени, треба пересісти на поїзд №821 Кишинів — Ясси — Сокола, що відправляється з Унген щодня о 09:51, і вже об 11:13 прибуває на станцію Ясси-Сокола.

Після цього вже автобусом можливо добратись або у центр міста, або у міжнародний аеропорт Ясси у Румунії.

В УЗ зазначили, що зворотний шлях подібний: о 17:40 зі станції Ясси-Сокола відправляється поїзд №822 Ясси-Сокола — Кишинів, який прибуває на молдовську станцію Унгени о 18:57. Там треба пересісти на поїзд №352 Кишинів — Київ, який прибуває на станцію Унгени по парних днях о 20:21. Зупинка поїзда на станції триває 30 хвилин.

Квитки на поїзд №351/352 доступні в застосунку «Укрзалізниці», в чат-боті та на сайті. На поїзд №821 Кишинів — Унгени — Ясси-Сокола та його зворотний рейс №822 квитки можна придбати на сайті Молдовської залізниці, у касі вокзалу в Унгенах або безпосередньо у провідника в поїзді.

Контекст. Маршрут №351/352 Київ – Кишинів запрацював лише 5 листопада 2022 року. Він має зручну стиковку по станції Унгени з можливістю пересісти на поїзд до станції Ясси.

Варто зазначити, що наразі лоукостером WizzAir неможливо скористатись у Молдові — компанія скасувала усі рейси з/ до Кишинева «з міркувань безпеки».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉