Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна відновлює залізничне сполучення з Румунією: коли старт

Україна Румунія: коли буде пряме залізничне сполучення. Фото: Міністерство інфраструктури України

Україна Румунія: коли буде пряме залізничне сполучення. Фото: Міністерство інфраструктури України

Україна та Румунія продовжують роботи щодо відновлення залізничного пасажирського сполучення між двома країнами. «Укрзалізниця» вже здійснила перший пробний заїзд за напрямком Рахів — Ділове — Валя-Вішеулуй, інформує Мінінфраструктури.

Quote«Відкриття залізничного пасажирського сполучення на кордоні між Україною та Румунією очікується вже на початку грудня. Маршрутом курсуватиме побудований в Україні комфортабельний регіональний поїзд ДПКр-3», -зазначив очільник міністерства Олександр Кубраков.

Він додав, що тривалість подорожі з Рахова до Валі-Вішеулуй становиться близько 40 хвилин, без урахування митних процедур. Прикордонний та митний контроль здійснюватиметься на борту поїзда при посадці.

Очікується, що УЗ виконуватиме два рейси на день з можливістю пересадки пасажирів на поїзди румунської залізниці CFR: від Валі-Вішеулуй щодня курсують поїзди до станцій Сігет, Клуж та Бухарест, йдеться в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нині між Україною та Румунією немає прямого залізничого сполучення.

Нагадаємо: днями Україна відновила залізничне сполучення з Молдовою після понад 20-річної перерви, з'єднавши прямим рейсом столиці двох країн. З нагоди перезапуску поїзду «Кишинів – Київ»"на вокзалі Кишинева 6 листопада відбулася урочиста церемонія.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини