Facebook Pixel

«Укрзалізниця» почне road show євробондів. Fitch вже присвоїв випуску кредитний рейтинг

Український залізничний оператор через два дні почне зустрічі з інвесторами, за підсумками яких може розмістити євробонди у доларах терміном на три-п’ять років. Про це повідомило агентству «Інтерфакс» джерело в банківських колах.

Мандати «Укрзаліниця» видала J. P. Morgan та інвесткомпанії Dragon Capital. Road show пройде у Великобританії і континентальній Європі.

Сьогодні міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings опублікувало рейтинг «B-(EXP)» облігацій Rail Capital Markets Plc для «Укрзалізниці». Вони поки ще тільки плануються. Облігації являють собою участь у кредиті з терміном погашення у 2022 – 2024 роках.

Telegram Logo

«Новий випуск облігацій заплановано на кінець червня — початок липня 2019 року, коли Fitch очікує присвоєння фінального рейтингу облігацій», — наголошується в повідомленні агентства.

Вони будуть випущені виключно в цілях фінансування кредиту від Rail Capital Markets Plc для «Укрзалізниці». Всі надходження від кредиту будуть використані компанією в ході звичайної її діяльності, а виплати залізничний оператор буде робити за своїм фінансовим положенням і кредитоспроможності.

Коментарі

Всі новини