«Укртранснафта» збільшила поставки нафти на НПЗ України на чверть

«Укртранснафта», оператор системи магістральних нафтопроводів України, у квітні (як порівняти з квітнем минулого року) збільшила обсяг транспортування нафти на НПЗ України на 27,3% – до 244,1 тис. тонн.

З цього обсягу «Укртранснафта» поставила на НПЗ України 115,3 тис. тонн нафти українського походження, 61,3 тис. тонн азербайджанської нафти сорту Azeri Light та 67,5 тис. тонн легкої нафти Bakken з США.

За такий самий період, як порівняти з квітнем 2019-го, транзит нафти територією України знизився на 11,6% — до 750,5 тис. тонн.

Telegram Logo

«Зниження обсягів транзиту за результатами квітня обумовлено зменшенням попиту на сировину серед європейських споживачів, які скоротили виробництво нафтопродуктів у зв'язку з запровадженням карантинних заходів для боротьби з пандемією коронавірусу», — йдеться у повідомленні компанії.

Контекст. «Укртранснафта» у квітні почала поповнювати резерви. Перший танкер Free Spirit поставив близько 80-90 тис. тонн нафти сорту Azeri Light 21 квітня.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У березні «Укртранснафта» на морському нафтовому терміналі «Південний» розпочала прийом нафти сорту Azeri Light для подальшого транспортування до Білорусі нафтопроводом «Одеса — Броди» та однією з двох ниток нафтопроводу «Дружба».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини