Facebook Pixel

«Укртранснафта» прийняла перший танкер нафти для Білорусі

«Укртранснафта» розпочала прийом на морському нафтовому терміналі «Південний» першого танкера з легкою нафтою сорту Azeri Light обсягом 90 тис. тонн для подальшого транспортування до Білорусі.

Нафта транспортуватиметься нафтопроводом «Одеса — Броди» і однією з двох ниток нафтопроводу «Дружба» до Мозирського НПЗ за маршрутом МНТ «Південний» — ЛВДС «Броди» — ЛВДС «Мозир», повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

Угоду про постачання нафти було укладено «Укртранснафтою» і BNK (UK) Limited (Великобританія), дочірнім підприємством «Білоруської нафтової компанії», до кінця 2020 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Забезпечення транзиту нафти до Мозирського НПЗ дозволить підвищити рівень завантаження нафтотранспортної системи України, чиї потужності з кожним роком завантажуються все менше. 2019-го завантаження трубопроводів впало на 1,6%, до 13,1 млн тонн, що на 208 тис. тонн менше у порівнянні з 2018 роком.

Поставки в січні та лютому цього року у порівнянні з аналогічним періодом 2019-го скоротилися до 2,5 млн тонн, або майже на 7% (на 150 тис. тонн).

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Укртранснафта» переважно забезпечує безперебійний транзит російської нафти сорту Urals у напрямку Чехії, Словаччини та Угорщини.

Коментарі

Всі новини