Facebook Pixel

«Укртранснафта» домовилася з росіянами про постачання дизпалива трубопроводом

«Укртранснафта» транспортуватиме дизпаливо нафтопродуктопроводом «Самара — Західний напрямок»

«Укртранснафта» транспортуватиме дизпаливо нафтопродуктопроводом «Самара — Західний напрямок»

«Укртранснафта» (дочка «Нафтогазу України») в серпні підписала контракт із новим оператором постачання нафтопродуктів «Роснафти» в Україні — компанією SNEL Energy. Українська компанія надаватиме послуги транспортування дизпалива нафтопродуктопроводом «Самара — Західний напрямок» (СЗН). Про це повідомило видання enkorr.

Постачання палива вже мало розпочатися, але поки що немає зон тимчасового митного контролю та дозволів Держмитслужби на відкриття та експлуатацію митних складів для зберігання нафтопродуктів.

Контекст. «Укртранснафта» наприкінці лютого 2021 року почала приймання на тимчасове відповідальне зберігання арештованого майна «ПрикарпатЗахідтрансу», зокрема об'єктів лінійної частини СЗН.

Telegram Logo

Також компанія стала переможницею конкурсу на управителя активами української ділянки нафтопродуктопроводу. Договір з АРМА на управління нафтопродуктопроводом СЗН підписаний строком на п'ять років.

«Укртранснафта» отримала права й обов'язки на здійснення господарської діяльності з транспортування, зберігання, перевалювання на автомобільний і залізничний транспорт нафтопродуктів.

Для управління нафтопродуктопроводом СЗН «Укртранснафта» створила в своїй організаційній структурі окремий департамент.

Націоналізація магістрального нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок», частина якого проходить через кілька областей України, пов'язана з тим, що РНБО наклав санкції на Віктора Медведчука, його оточення і пов'язані з ними компанії.

Коментарі

Всі новини