Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

АРМА передала трубу Медведчука в управління «Укртранснафті»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) передало в управління частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок» компанії «Укртранснафта».

Другим учасником конкурсу було «ПрикарпатЗахідтранс», яке управляло трубопроводом до його арешту, повідомляє АРМА.

«Переможець повністю відповідав встановленим критеріям відбору та запропонував найбільш вигідні економічні пропозиції. Крім того, стосовно іншого конкурсанта — «ПрикарпатЗахідтрансу» — ухвалою Вищого антикорупційного суду України від 23 лютого передбачена заборона на користування і розпорядження зазначеним активом», — підкреслюється в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У АРМА уточнили, що «Укртранснафта» готова забезпечити дохід від управління активом в сумі 29 млн грн. «ПрикарпатЗахідтранс» пропонував тільки 26,5 млн грн. Запропонований «Укртранснафтою» гарантований платіж до держбюджету — 1,1 млн грн, конкурент пропонував 1 млн грн.

Наступний етап відбору передбачає проведення оцінки активів і укладення договору про управління між Нацагентством і «Укртранснафтою».

Контекст. У 2015 році російський оператор нафтопродуктів «Транснефть» заявила про продаж «ПрикарпатЗахідтрансу» швейцарській фірмі ITC Industry Trading Company SA громадянина Німеччини Анатолія Шефера. За даними ЗМІ, він пов'язаний з оточенням Віктора Медведчука.

Наприкінці вересня 2017 року рада директорів «Роснефти» схвалила угоду про постачання на експорт на адресу ITC Industry Trading Company SA (Швейцарія), що також належить Шеферу, дизпалива в загальній кількості від 30 млн до 50 млн тонн (від 3 млн до 5 млн тонн на рік в опціон постачальника).

Продажі палива з труби вже в самій Україні контролює група Proton Energy Ніссана Моїсеєва, який також пов'язаний із Медведчуком. Моїсеєв стверджує, що з Медведчуком у нього не ділові, а дружні стосунки.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини