Цьогоріч «Укроборонпром» уже продав озброєння та військової техніки на 1,1 млрд грн більше, ніж торік

Обсяг продажів «Укроборонпрому» склав 21,8 млрд грн. Фото: «ЕП»

Обсяг продажів «Укроборонпрому» склав 21,8 млрд грн. Фото: «ЕП»

За підсумками дев'яти місяців поточного року підприємства «Укроборонпрому» виготовили озброєння і військової техніки, а також надали послуг з їхнього ремонту та обслуговування, на 21,8 млрд грн. Це на 1,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

obsyag-vyrobnytstva-9-mis-2020.jpg

У цілому обсяг виробництва озброєння і військової техніки підприємствами концерну за три квартали поточного року склав 105% у порівнянні з 2019-м.

Обсяг виробленої продукції (послуг) підприємств бронетанкової галузі збільшився майже вдвічі і склав 4,6 млрд грн. Збільшення обсягів виробленої продукції та наданих послуг спостерігається і на підприємствах радіолокації, радіозв'язку та спеціального приладобудування, а також суднобудівних і судноремонтних підприємствах.

Telegram Logo

Обсяги виробництва й ремонтів авіа- і суднобудівних підприємств, високоточної зброї та боєприпасів залишаються на рівні аналогічного періоду минулого року.

Підприємства концерну виконали 101% плану поточного року з виготовлення та ремонту озброєння і військової техніки.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
plan-vyrobnytstva-ovt-9-mis-2020.jpg

За підсумками трьох кварталів виконано 100% плану ремонту і 98% плану модернізації та виготовлення нового озброєння і військової техніки.

Додатково. Президент Володимир Зеленський звільнив з посади генерального директора «Укроборонпрому» Айвараса Абромавичуса і призначив виконуючим його обов'язки Ігоря Фоменко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини