Facebook Pixel

«Укроборонпром» створить ремонтну базу вертольотів Мі-17 в Туреччині

Фото: ukroboronprom.com.ua

Фото: ukroboronprom.com.ua

Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», уклала рамкову контракт з турецькою THK Teknik A.Ş. на створення бази ремонту вертольотів Мі-17 в Турецькій Республіці.

Контракт передбачає проведення ремонтів техніки турецьких клієнтів і виконання замовлень для третіх країн, повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«Співпраця України і Туреччини у військово-технічній сфері за останній час вийшла на новий якісний рівень і є одним з основних елементів стратегічного партнерства наших країн», — зазначив генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ніздря.

Telegram Logo

«Укрспецекспорт» і THK Teknik A.Ş в партнерських взаємодіях з 2018 року. Тоді був виграний тендер на ремонт 18 багатоцільових вертольотів Мі-17 Головного командування жандармерії Туреччини.

THK Teknik A.Ş. займає провідне місце в системі технічного обслуговування цивільної та військової авіації Турецької Республіки. Компанія під різними назвами працює з 1925 року і надає широкий спектр послуг: від обслуговування літаків з максимальною злітною масою більше 5700 кг до ремонту планерів і вертольотів.

THK Teknik A.Ş. має чотири ангара, ряд лінійних станцій і майстерень, кількість яких постійно зростає. Виробничі потужності сертифіковані дозволами SHY-145 і SHY-147 Генерального директорату цивільної авіації Туреччини.

Коментарі

Всі новини