Facebook Pixel

«Укроборонпром» запустить виробництво легендарних вертольотів Bell UH-1 Iroquois на Одеському авіазаводі

Фото: ukroboronprom.com.ua

Фото: ukroboronprom.com.ua

На Одеському авіазаводі, який входить до складу Укроборонпрому, планується розгорнути виробництво вертольотів класу Bell UH-1 Iroquois в цьому році.

Перший борт повинен бути виготовлений влітку, до 30-річчя Незалежності України, сказав гендиректор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Проект фінансується за рахунок інвестиційних коштів, а організація виробництва знаходиться на завершальній стадії.

Telegram Logo
Фото: ukroboronprom.com.ua

Фото: ukroboronprom.com.ua

«Щоб збільшити обсяги виробництва на підприємстві, плануємо створити спеціалізовану школу для навчання нових авіаконструкторів. Подібний філія може з'явитися на базі Одеського політехнічного університету», — доповнив Гусєв.

Фото: ukroboronprom.com.ua

Фото: ukroboronprom.com.ua

Нагадаємо, що літом 2020 «Мотор Січ» почала розробку ударного вертольота для ЗСУ

Bell UH-1 Iroquois — багатоцільовий вертоліт компанії Bell Helicopter Textron, також відомий як «Хьюі» (Huey). Одна з найвідоміших і масових машин в історії вертольотобудування. Перший політ відбувся в 1956 році. Серійно виробляється з 1959 року. Загальний тираж — 16 тис. машин.

ДП «Одеський авіаційний завод» — одне з найстаріших авіаційних підприємств в Європі, створене в 1911 році. Спеціалізується на ремонті літаків МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27, Л-39; модернізації літаків МіГ-21 і Л-39; ремонті агрегатів літаків МіГ-29, Ан-12, Ан-24, Ан-26 і Як-40; ремонті авіаційних двигунів різних марок і їх агрегатів; сервісному обслуговуванні; виготовленні запасних частин і навчанні персоналу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини