Facebook Pixel

«Укроборонпром» і Rheinmetall утворять спільне підприємство: чим займатимуться

«Укроборонпром» і Rheinmetall підписали угоду про співпрацю. У ній, зокрема, прописано створення спільного україно-німецького оборонного підприємства з виробництва та ремонту техніки.

Про це пише пресслужба Rheinmetall.

Нове підприємство планується заснувати наприкінці червня 2023 року. Робота підприємства стартує із середини липня 2023 року. 51% акцій компанії належатиме Rheinmetall, решта – «Укроборонпрому».

Quote«Якнайшвидше задоволення нагальних потреб України в її боротьбі за свободу та демократію є справою центрального значення для нас у Rheinmetall. Завдяки своєму досвіду та можливостям Rheinmetall має те, що потрібно, щоб бути цінним і потужним партнером для України як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Ми раді, що «Укроборонпром» начолі з Юрієм Гусєвим є дуже спроможним і надійним партнером», — заявив виконавчий директор Rheinmetall Арміа Паппергер.

Що дасть Україні угода «Укроборонпрому» та Rheinmetall

Згідно з цією угодою Україна отримає від Німеччини нові військові технології, додаткові робочі місця та скорочення строків постачання військового обладнання з Німеччини.

За словами Rheinmetall, пріоритетом для співпраці стане технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, переданих в Україну з Німеччини.

На наступних етапах на основі комплексного передавання технологій партнери по співпраці мають намір спільно виробляти вибрану продукцію Rheinmetall в Україні. У перспективі співпраця Rheinmetall і «Укроборонпрому» може також передбачати спільне розроблення військових систем командами українських і німецьких фахівців, зокрема, для подальшого експорту з України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉