Facebook Pixel

Rheinmetall розкрив деталі будівництва танкового заводу в Україні

Rheinmetall не буде власником танкового заводу в Україні, тому для початку будівництва потрібно отримати дозвіл від українського Кабінету міністрів. Про це повідомив генеральний директор німецького збройного концерну Rheinmetall Армін Паппергер.

Компанія планує взяти майбутній завод в оренду. Паппергер зазначив, що Rheinmetall не фінансуватиме цей проєкт — кошти має забезпечити Україна або будь-яка інша держава, яка хоче їй допомогти.

Quote«Цей завод не належатиме нам, але Україна будує його, а ми його орендуватимемо», – заявив він.

Щодо строків будівництва, Паппергер заявив, що рішення також залежатиме від українського уряду. Це може статися під час війни або після неї.

Quote«Ми мусимо дати Україні можливість захищатися. Такий завод не будується за один день. Тому нам потрібно почати планувати зараз», – додав він.

Паппергер переконаний, що завод можна захистити від нальотів російської авіації, зазначивши, що забезпечення протиповітряним захистом не буде проблемою.

За його словами, для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків, і навіть якби Німеччина передала всі свої 300 танків Leopard 2, цього однаково було б замало.

Rheinmetall може надати Україні приблизно 250 різних танків. Понад 40 БМП «Мардер» уже приведено в бойовий стан, ще майже сотня буде готова до кінця року, а приблизно 30 танків Leopard 2A4 уже готові. Крім того, компанія може відновити майже 88 старих танків Leopard 1.

Раніше планувалося, що український завод Rheinmetall зможе випускати до 400 нових танків Panther KF51 щороку. За словами Арміна Паппергера, будівництво заводу може коштувати приблизно 200 млн євро.

Він також повідомив, що переговори з урядом України «дають надію» й очікує рішення «протягом наступних двох місяців».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉