Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Виробництво Panther в Україні: концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво заводу

Німецький концерн Rheinmetall збирається виробляти танки Panther в Україні. Фото: Rheinmetall

Німецький концерн Rheinmetall збирається виробляти танки Panther в Україні. Фото: Rheinmetall

Німецький збройний концерн Rheinmetall веде переговори з Україною з приводу будівництва заводу, який буде виробляти танки Panther.

Керівник компанії Армін Паппергер говорить, що будівництво нового заводу в Україні обійдеться приблизно у 200 мільйонів євро. Підприємство може виробляти до 400 бойових танків Panther на рік. Паппергер очікує, що сторони досягнуть домовленостей протягом наступних двох місяців, повідомляє Spiegel.

Керівник Rheinmetall впевнений, що завод можна захистити від нальотів російської авіації.

«Навіть якби Німеччина відмовилася від усіх 300 танків Leopard 2, які були в розпорядженні Бундесверу, цього все одно було б занадто мало», — говорить Паппергер. Керівник Rheinmetall впенений, що для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків.

Зараз Rheinmetall випускає близько 250 танків. «Ми працюємо на повній швидкості. Ми вже відремонтували понад 40 бойових машин піхоти Marder, а до кінця року їх буде близько 100. З 50 танків Leopard 2A4 готові близько 30. Також є близько 100 старих моделей Leopard 1, з яких ми можемо відновити 88 машин», — сказав Паппергер

Паппергера вважає, що війна, ймовірно, триватиме роками. «Західні союзники надсилають туди достатньо зброї, щоб Україна могла захистити себе, але сьогодні українці не мають достатньо обладнання, щоб повністю відвоювати свою територію», — пояснив він.

Контекст. Раніше німецький оборонний підрядник Rheinmetall AG вів переговори із Україною про постачання своїх найсучасніших бойових танків і бойових машин.Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини