Facebook Pixel

«Укрнафтобуріння» Коломойського та Хомутинніка працюватиме на ОПЗ

«Укрнафтобуріння» Ігоря Коломойського, Віталія Хомутинніка та Павла Фукса виграла конкурс давальця на «Одеському припортовому заводі» (ОПЗ).

Як повідомив заступник директора ОПЗ та перший заступник голови правління заводу Микола Щуриков, «Укрнафтобуріння» запропонувала найкращу ціну за переробку тонни карбаміду та тонни аміаку — $77 та майже $40 відповідно.

Крім того, Щуриков зауважив, що голова наглядової ради заводу Сергій Ігнатовський та вже звільнені члени наглядової ради намагалися зірвати конкурс та пролобіювати свого кандидата.

Telegram Logo

Також він додав, що офіційний результат оприлюднять 10 березня.


«Укрнафтобуріння» — одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. Підприємство вже впродовж дев'яти років розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище в Харківській області. Компанія експлуатує 23 газоконденсатні та нафтогазові свердловини. Також у межах договорів про спільну діяльність додатково експлуатується 10 газоконденсатних свердловин.

Співвласники «Укрнафтобуріння» — Ігор Коломойський і Віталій Хомутиннік. Майже 23% компанії належать Павлу Фуксу, який зумів вибудувати спілкування з оточенням президента Петра Порошенка. Акції компанії Фукс придбав у представників Віктора Януковича. Ще 10% належать JKX Ukraine B. V.

Коментарі

Всі новини