«Укргазвидобування» запустила нову газову свердловину

Фото: сайт «Укргазвидобування»

Фото: сайт «Укргазвидобування»

Підконтрольна «Нафтогазу» «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію свердловину глибиною 5,8 тис. метрів у Харківській області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Quote«Нова свердловина дозволить отримувати понад 100 млн кубометрів газу на рік», — зазначив він.

Коболєв також додав, що після врегулювання вихідного тиску добовий дебіт по запущеній свердловині складе 380 тис. кубометрів газу та 4 тонни конденсату.

Приріст запасів газу буде понад 450 млн кубів газу, а ресурсна база блоку — понад 2 млрд кубів.

  • Контекст

28 жовтня «Укргазвидобування» після капітального ремонту ввела в експлуатацію ще п'ять свердловин з загальною добовою кількістю газу понад 700 тис. кубометрів на родовищах у Харківській та Полтавській областях.


«Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія України. 100% її акцій належать «Нафтогазу». У 2018 році, як порівняти з 2017-м, компанія збільшила видобуток газу на 1,2% (176,2 млн кубометрів) – до 15,4 млрд кубометрів. Частка компанії в загальному об'ємі видобутку газу в Україні за підсумками 2018 року склала 74%, в об'ємі видобутку «Нафтогазу» – 93%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style