«Укргазвидобування» запустила нову газову свердловину

Фото: сайт «Укргазвидобування»

Фото: сайт «Укргазвидобування»

Підконтрольна «Нафтогазу» «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію свердловину глибиною 5,8 тис. метрів у Харківській області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Quote«Нова свердловина дозволить отримувати понад 100 млн кубометрів газу на рік», — зазначив він.

Коболєв також додав, що після врегулювання вихідного тиску добовий дебіт по запущеній свердловині складе 380 тис. кубометрів газу та 4 тонни конденсату.

Telegram Logo

Приріст запасів газу буде понад 450 млн кубів газу, а ресурсна база блоку — понад 2 млрд кубів.

  • Контекст

28 жовтня «Укргазвидобування» після капітального ремонту ввела в експлуатацію ще п'ять свердловин з загальною добовою кількістю газу понад 700 тис. кубометрів на родовищах у Харківській та Полтавській областях.


«Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія України. 100% її акцій належать «Нафтогазу». У 2018 році, як порівняти з 2017-м, компанія збільшила видобуток газу на 1,2% (176,2 млн кубометрів) – до 15,4 млрд кубометрів. Частка компанії в загальному об'ємі видобутку газу в Україні за підсумками 2018 року склала 74%, в об'ємі видобутку «Нафтогазу» – 93%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.