«Укргазвидобування» відновила роботу п’яти свердловин

Фото: «Укргазвидобування»

Фото: «Укргазвидобування»

«Укргазвидобування» ввела в експлуатацію п'ять свердловин з загальною добовою кількістю газу понад 700 тис. кубометрів на родовищах у Харківській та Полтавській областях після капітального ремонту. Про це заявив директор компанії Олексій Нестеренко, повідомили в її пресслужбі.

Він сказав, що «Укргазвидобування» на даний момент ретельно готується і планує операції по збільшенню видобутку і підбору найбільш ефективних свердловин серед 2,5 тис. уже виснажених.

Після капітального ремонту підприємству вдалося збільшити добовий видобуток на 720 тис. кубометрів.

Telegram Logo

Зокрема:

  • Після ремонту свердловини Котеловского родовища отримали 320 кубометоров газу на добу;
  • На свердловині Розпашнівского родовища отримали добову кількість газу в розмірі 100 тис. кубометрів;
  • На свердловинах Куличихинського, Степового і Семенцівського родовищ отримали добову кількість газу в загальному розмірі близько 300 тис. кубометрів;

В «Укргазвидобуванні» також зазначили, що всі свердловини після капітального ремонту підключили газопромисловим управлінням «Полтавагазвидобування».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.