Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві виставили на продаж головну недобудову міста Sky Towers за 7 млрд грн

Укрексімбанк виставив на аукціон Sky Towers. Фото: setam.gov.ua

Укрексімбанк виставив на аукціон Sky Towers. Фото: setam.gov.ua

Державний Укрексімбанк виставив на продаж незавершений об’єкт будівництва — багатофункціональний комплекс преміумкласу Sky Towers у Києві за адресою: проспект Перемоги, 13. Про це повідомляється на сайті держпідприємства СЕТАМ.

Торги зі стартовою ціною 7,145 млн грн відбудуться 3 листопада на аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України). Виставленим лотом є права вимоги за кредитним договором і дебіторська заборгованість позичальника із забезпеченням у вигляді незавершеної будівлі.

Зведення багатофункціонального комплексу преміумкласу Sky Towers площею 223 тис. кв. м у центрі столиці було зупинено через погіршення фінансового стану інвестора. Недобудований комплекс розташований на площі 0,74 га на проспекті Перемоги. Проєктом передбачено три будівлі заввишки від 6 до 47 поверхів. Також комплекс мав містити торгові приміщення площею 7,1 тис. квадратних метрів, підземний паркінг на 935 машиномісць, фітнес-центр, конференц-зал.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Sky Towers – проєкт Kyiv Donbass Development Group, у минулому одного з найбільших девелоперів в Україні. Проєкт розробляло гонконзьке бюро DLN, адаптувало — київське архітектурне агентство Віталія Васягіна.

Будівництво почалося у 2007 році, завершення проєкту було заплановане на третій квартал 2010-го. Роботи з перервою тривали дев'ять років. Встигли звести 27 поверхів будівлі із запланованих 47 (ще на вісім рівнів Sky Towers йде під землю) і почати скління. У лютому 2016 року було розібрано останній будівельний кран.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини