Укрексімбанк, главу якого вилаяв Зеленський, виявився лідером за збитками

Нацбанк оприлюднив дані щодо прибутку банків за перший квартал цього року. Прибутковими серед них виявилися 57 із 75 установ. Державний Приватбанк знову очолив список найприбутковіших банків із результатом 17,2 млрд грн. Серед державних банків найбільший збиток зафіксував Укрексімбанк — майже 1,7 млрд грн.

Саме Укрексімбанк підприємці звинуватили у відмові реструктуризувати кредити та відстрочити сплату тіла кредиту.

Водночас другим за прибутковістю виявився Ощадбанк, який зафіксував 3,2 млрд грн. Третім із результатом 1,3 млрд грн став «Райфайзен банк Аваль».

Telegram Logo

Другим за збитками став банк «Кредит Дніпро» з результатом майже 230 млн грн. Промінвестбанк отримав за перший квартал 77 млн грн збитків.

За розміром загальних активів за підсумками першого кварталу 2020 року на першому місці залишився Приватбанк (580,8 млрд грн), на другому — Ощадбанк із показником 310,3 млрд грн, на третьому — Укрексімбанк з активами в розмірі 216,1 млрд грн.

Контекст. У першому кварталі 2020 року платоспроможні банки отримали майже 16 млрд грн чистого прибутку, що майже на 24% більше за показник аналогічного періоду 2019 року. Доходи українських банків, якщо порівняти з минулорічним результатом, зросли на 12,6% — до 65,3 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.