Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Торік не працювали 50% українських бізнесів, тепер більша частина з них відновилася — Мінекономіки

Фото: Smartchoice

Фото: Smartchoice

Під час дискусії, яку організував Центр економічної стратегії, заступник міністра економіки України Олексій Соболев навів оптимістичну статистику відновлення українського бізнесу. Якщо торік після вторгнення не працювали 50% бізнесів, зараз відновилися майже 80% із них.

Соболев упевнений, що найвигіднішим вкладанням грошей уряду є інвестиції в повернення громадян України на батьківщину. Розрахунки Мінекономіки свідчать про те, що кожні 100 тис. людей, що повертаються, додають плюс 0,5% ВВП.

З-поміж інструментів, що стимулюють повернення, пропонують програми підтримки малого та середнього бізнесу від уряду та міжнародних донорів. Важливими також є програми страхування інвестиційних ризиків, що допоможуть залучити приватні інвестиції та спростити доступ бізнесу до фінансування.

Контекст. У лютому 2023 року на українському ринку праці зростала як кількість резюме, так і кількість вакансій. На початку 2023 року зростання доходів громадян підтримувалося переважно виплатами в бюджетних секторах, зокрема військовим. У березні заплановано індексацію пенсій на 19,7%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини