Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україні на першочергові потреби необхідно $105 млрд — Мінфін

Україні потрібно $105 млрд на наступні 18-36 місяців. Фото: bankruptcy-ua.com

Україні потрібно $105 млрд на наступні 18-36 місяців. Фото: bankruptcy-ua.com

Україні потрібно приблизно $105 млрд для задоволення найнагальніших потреб. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

За його словами, ці кошти необхідні для того, щоб країна могла підготуватися до зими, підтримати новий посівний сезон і мати змогу виплачувати соціальну допомогу населенню.

Quote«Українські потреби у фінансуванні передбачають не лише пряму бюджетну підтримку, а й фінансування відновлення тисяч звільнених міст і сіл, відновлення зруйнованих доріг, мостів, шкіл, інженерних мереж тощо. Минулого тижня уряд і Світовий банк підготували та представили першу кількісну оцінку збитків, завданих росією, «Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення». Протягом наступних 18 — 36 місяців для задоволення найнагальніших потреб Україні потрібно приблизно $105 млрд: на підготовку до майбутньої зими, ремонт критичного транспорту, підтримку наступного посівного сезону, соціальні потреби, розмінування», — заявив Марченко.

Водночас він відзначив важливість пільгового фінансування та грантів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми намагаємося забезпечити всі пріоритетні видатки через залучення переважно пільгового фінансування та грантів. Останні є надзвичайно важливими для нас, аби не збільшувати боргове навантаження. Український уряд покладається на підтримку іноземних донорів», — підкреслив очільник Мінфіну.

Варто зазначити, що з початку повномасштабного вторгнення рф загальний обсяг пільгового фінансування склав майже $18 млрд. Ключовими донорами України є Сполучені Штати, Канада, Велика Британія, Японія, Франція, Італія.

Контекст. До кінця року Україна розраховує отримати приблизно $12 млрд, зокрема 8 млрд євро в межах програми макрофінансової допомоги від ЄС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини