Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна до кінця року має отримати $12 млрд від міжнародних партнерів

Україна отримає $12 млрд фіндопомоги. Фото: slovoidilo.ua

Україна отримає $12 млрд фіндопомоги. Фото: slovoidilo.ua

Україна до кінця року розраховує отримати приблизно $12 млрд, зокрема 8 млрд євро в межах програми макрофінансової допомоги від ЄС. Про це повідомив заступник глави НБУ Сергій Ніколайчук.

Він наголосив, що підтримка міжнародних партнерів є важливою передумовою стабільної роботи економіки України в умовах війни.

Quote«До кінця року очікується надходження анонсованого раніше офіційного фінансування на загальну суму приблизно $12 млрд, зокрема 8 млрд євро в межах програми макрофінансової допомоги від ЄС. Завдяки подальшій міжнародній підтримці Національний банк матиме можливість утримувати золотовалютні резерви на достатньому рівні й у наступні роки», — зазначив Ніколайчук.

Водночас він наголосив, що тривала війна України та рф несе значну загрозу економічному розвитку країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Швидкість відновлення української економіки та повернення інфляції на траєкторію сповільнення значною мірою залежать від строків завершення активної фази війни. Інші інфляційні ризики із часу попереднього рішення НБУ з питань монетарної політики знизилися в короткостроковій перспективі. Натомість у тривалішій перспективі вони залишаються суттєвими», — пояснив заступник очільника НБУ.

Варто зазначити: якщо Україна дійсно отримає обіцяні кошти, вона не лише спокійно пройде поточний фінансовий рік, а й увійде у 2023 рік із певним запасом коштів.

Контекст. Американський президент Джо Байден схвалив надання Україні нового пакета безпекової допомоги в розмірі $675 млн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини