Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна вимагатиме від рф $300 млрд репарацій — Мін'юст

Україна хоче, щоб рф виплатила $300 млрд репарацій. Фото: parlament.ua

Україна хоче, щоб рф виплатила $300 млрд репарацій. Фото: parlament.ua

Україна вимагатиме від рф $300 млрд репарацій. Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська, пише Deutsche Welle.

Він зазначив, що Україна має намір домогтися на засіданні Генеральної Асамблеї ООН ухвалення резолюції, яка передбачатиме створення міжнародного механізму відшкодування збитків.

Quote«Ми хочемо отримати компенсацію за всі збитки, яких Росія завдала Україні своєю агресивною війною», — розповів Малюська.

Очільник Мін'юсту також наголосив, що втрати, завдані росією Україні, є набагато вищими, ніж сума репарацій. Однак ці $300 млрд — це розмір активів Банку РФ у країнах G7, які були заморожені через накладені на росію санкції. Тобто Україна може вимагати доступ до цих коштів, а також до закордонних активів російських держпідприємств і конфіскованої власності російських олігархів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Станом на вівторок, 6 вересня, з 1 534 понівечених російськими окупантами багатоповерхівок відновили 119. Із загальної кількості 161 будинок знищено вщент. Нині в процесі ремонту перебувають 300 багатоквартирних будинків.

Коментарі

Всі новини