Україна відкрила частину кордонів

Кабмін відновив роботу 66 пунктів пропуску через державний кордон. Денис Шмигаль. Фото: сайт уряду

Кабмін відновив роботу 66 пунктів пропуску через державний кордон. Денис Шмигаль. Фото: сайт уряду

Кабінет міністрів на своєму засіданні 20 травня відновив роботу 66 пунктів пропуску через державний кордон з тими країнами, де епідемічну ситуацію можна спрогнозувати. Йдеться про Польщу, Словаччину, Румунію, Угорщину та Молдову.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Водночас пункти пропуску на кордоні з Росією та Білоруссю ще не відновили роботу через складну епідемічну ситуацію в цих країнах. Про це написав нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Контекст. Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв про «повне обмеження» пасажирського авіасполучення з 17 березня. Закриють усі пункти пропуску в аеропортах.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.