Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрзалізниця» прийняла перший контейнерний поїзд з Китаю

«Укрзалізниця» прийняла перший контейнерний поїзд з Китаю, який за 15 діб на шляху прямування через території 4 держав подолав 9 тис. км.

«З огляду на посилення торговельно-економічних відносин між нашими країнами, важливо вибудувати якісну транспортну логістику. Залізничні контейнерні перевезення — це дійсно надійний, дешевий і зручний вид перевезень, який може стати конкурентним у сполученні Китай — Україна», — зазначив в. о. голови правління УЗ Іван Юрик.

У складі поїзда – 31 фітингова платформа. Кожну було навантажено 41 сорокафутовим контейнером. Цей поїзд до України доставив бурильні труби, медичне обладнання, бензинові тримери та товари народного вжитку.

Раніше через територію України вже пройшли 10 транзитних контейнерних поїздів з КНР до країн Європейського Союзу. Перший контейнерний поїзд до Польщі з Китаю через територію України пройшов на початку січня 2020-го.

Контейнерні перевезення залізничним транспортом практикуються й за іншими напрямками.

Контейнерні перевезення залізничним транспортом через Україну за підсумками 2019 року, як порівняти з 2018-м, зросли на 14,6%. Контейнерні перевезення залізничним транспортом у січні – квітні 2020 року, як порівняти з аналогічним періодом 2019-го, зросли на 20%.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини