Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Конфісковані капітали двох російських банків підуть на відбудову зруйнованого житла українців

Україна конфіскувала статутні капітали російських банків

Україна конфіскувала статутні капітали російських банків

Фонд гарантування вкладів передав «Національному фонду інвестицій України» акції двох дочірніх структур російських державних банків в Україні. Про це повідомила пресслужба Фонду.

Зокрема, у державну власність перейшли корпоративні права в розмірі 5 млрд акцій, що становлять 99,77% статутного капіталу ПРОМІНВЕСТБАНКу, що належали ВЕБ.РФ, а також понад 25 млрд акцій, що становлять 100% статутного капіталу «МР БАНК», що належали «Сбербанку Росії».

Рішення про передавання акцій ухвалила Рада національної безпеки та оборони України 13 вересня 2022 року. У грудні 2022 року до спецфонду державного бюджету України перерахували 17 млрд грн із накопичувальних рахунків цих банків.

Quote«Конфісковані кошти уряд планує використати для відновлення зруйнованого житла українців. Передавання акцій – черговий, але не останній етап конфіскації активів держави-агресора. Тепер усі активи, що залишаться після розрахунку з кредиторами цих банків, буде передано державі Україна. Зауважу, що російські акціонери з травня 2022-го до переліку кредиторів не належать», — зазначила заступниця директора-розпорядника Фонду Ольга Білай.

Нагадаємо: у січні цього року Фонд гарантування вкладів провів аукціони з продажу активів 9 ліквідованих банків. З-поміж лотів були кафе, овочесховища та торговельно-розважальні комплекси.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини