Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Цього тижня Фонд гарантування вкладів продає активи 9 банків за 8,5 млрд грн

Фонд гарантування вкладів продає активи банків за 8,5 млрд. Фото: Wikimedia

Фонд гарантування вкладів продає активи банків за 8,5 млрд. Фото: Wikimedia

З 2 до 6 січня 2023 року Фонд гарантування вкладів проводить аукціони з продажу активів 9 ліквідованих банків. З-поміж лотів — кафе, овочесховища та торговельно-розважальні комплекси, повідомляє пресслужба Фонду.

Початкова ціна всіх лотів становить 8,5 млрд грн. З них 7,9 млрд грн – на права вимоги за кредитами. Ще 681,8 млн грн – загальна стартова ціна нерухомості, земельних ділянок та інших активів. Дебіторську заборгованість перед банками пропонують за 18,9 млн грн.

З-поміж лотів: нежилий будинок у Києві на вулиці Богдана Хмельницького, кафе в Дніпрі площею понад 500 кв. м, овочесховища на Тернопільщині, що працюють, ТРЦ одразу в кількох регіонах, а також земельні ділянки на Київщині. Усі заплановані аукціони можна знайти за посиланням.

Загалом Фонд продає майно 9 банків, які перебувають у процесі ліквідації: «МР Банк», Златобанк, «Дельта банк», Промінвестбанк, АКБ «Аркада», Мегабанк, «Місто банк», КБ «Земельний капітал», АКБ «Капітал».

Також, як повідомляють у Фонді гарантування вкладів, 11 січня 2023 року відбудеться аукціон із продажу активів «МР Банк». Лот зі стартовою ціною 11,8 млн грн включає права вимоги за кредитними договорами. Заставою кредиту є завод добрив і кормових добавок у Ладижині Вінницької області. До складу застави входять: насосна станція, цех, виробничо-лабораторний комплекс, складські приміщення площею 70 тис. кв. м, обладнання, об'єкти інфраструктури та 18 земельних ділянок під об’єкти промисловості.

Нагадаємо: 3 січня 2023 року Кабінет міністрів України тимчасово змінив правила проведення торгів на ProZorro — електронні аукціони скасовано, працюватиме перша пропозиція учасника торгів.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2022 року в Україні відновилися аукціони Фонду держмайна в рамках малої приватизації за новими правилами. Усю приватизацію в Україні було зупинено 24 лютого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини