Україна імпортувала електроенергію з Польщі модернізованою в травні лінією електропередачі. Енергосистема отримала додаткові 800 МВт потужності в період найвищого споживання в неділю, 16 липня. Про це інформує пресслужба «Укренерго».
«Крім того, упродовж дня тривав імпорт зі Словаччини та Молдови максимальною потужністю до 350 МВт переважно в денні та вечірні години. На сьогодні імпорт передбачено зі Словаччини з 17:00 до 23:00 — до 340 МВт, а також із Молдови – до 3 МВт», — йдеться в повідомленні.
Енергетики спрогнозували зростання споживання електрики найближчим часом через спеку та рекомендували громадянам ощадливо використовувати електроенергію ввечері.
Зараз тривають планові ремонтні роботи на енергоблоках атомних електростанцій. Тож в енергосистемі обмежена кількість блоків, які можуть виробляти електрику, особливо для покриття вечірнього максимуму споживання.
В Україні без світла залишаються 397 прифронтових і прикордонних населених пунктів. Через російські обстріли пошкоджено мережі на Донеччині, Харківщині та в Запоріжжі. Також знеструмлення сталося в 4 населених пунктах Чернівецької області, але через негоду.

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також