Україна та ЄС переглянуть угоду про ЗВТ цього року — єврокомісар Варгеї

Єврокомісар з питань сусідства та розширення Олівер Варга та прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Фото: ukrinform

Єврокомісар з питань сусідства та розширення Олівер Варга та прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Фото: ukrinform

Підготовча робота з перегляду Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС може бути завершена цього року, щоб наступного підписати всі необхідні документи.

Про це сказав єврокомісар з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї під час спільного з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком брифінгу в Києві, повідомляє «Укрінформ».

«Ми плануємо зробити всю можливу підготовчу попередню роботу вже цього року, щоб якомога швидше провести цей перегляд наступного року і підписати всі необхідні документи також наступного року», — сказав він.

Telegram Logo

Також Європейський Союз буде приділяти пильну увагу нарощуванню обсягів торгівлі з Україною в частині технічних стандартів.

«Для технічних стандартів... все грунтується навколо того, щоб синхронізувати ті, що існують в Україні, з тими, які існують в ЄС», — сказав Варга.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

За його словами, фахівці ЄС почали роботу із забезпечення синхронізації та гармонізації стандартів.

Контекст. Україна почала піднімати питання про перегляд умов ЗВТ з ЄС восени минулого року. У листопаді українські делегати запропонували доповнити Угоду про асоціацію в галузі юстиції, поглибити секторальну інтеграцію в галузі енергетики та на цифровому ринку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини