«Укравтодор» і «Укрпошта» створять 150 тисяч робочих місць — Криклій

Підприємства інфраструктурної галузі України відкрили ряд вакансій, що дозволить створити 150 тис. робочих місць під час економічної кризи.

«Близько 38 тисяч фахівців-шляховиків залучає Укравтодор. Це дозволить створити ще близько 120 тисяч робочих місць в супутніх галузях. Більше 3 тис. вакансій відкриті Укрпоштою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб у людей була робота в такий непростий час, підвищуємо безпеку праці та соціальні гарантії для наших працівників», — заявив глава Міністерства інфраструктури Владислав Криклій.

«Укравтодор» відкрив вакансії асфальтобетонщиків, машиністів, водіїв, дорожніх майстрів та інших робітників. Відомство створить робочі місця в рамках спільного проекту з Офісом Президента і Кабміном «Дороги і робота».

Telegram Logo

Тут підкажуть як без досвіду роботи можна стати шляховиком. Для цього налагоджено співпрацю з Навчальним центром підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів».

«Укрпошта» пропонує 3 тис. вакансій. Найбільш затребувані листоноші, водії, сортувальники, начальники та оператори поштових відділень, регіональні менеджери, аналітики. Тут можна ознайомитися з переліком відкритих вакансій по регіонах і як ведеться відбір кандидатів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. В розвинених країнах щосили запускають державні програми підтримки найманих працівників. The Page вивчило їх досвід і план дій українського уряду для допомоги бізнесу.

Найбільші скорочення робочих місць очікуються в інфраструктурної галузі та будівництві.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини