Facebook Pixel

ЄІБ видасть «Укрпошті» 30 млн євро на оновлення логістичної мережі

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) планує виділити «Укрпошті» кредит у розмірі 30 млн євро для того, щоб підприємство реалізувало інвестиційний план з оновлення своєї логістичної мережі та інфраструктури, яка з нею пов'язана.

Як повідомили в ЄІБ, гроші збираються вкласти в оновлення логістичної мережі, зокрема у нові сортувальні вузли, склади, IT-інфраструктуру. Це допоможе забезпечити якість універсального поштового обслуговування за доступними цінами, поліпшити поштову та логістичну системи компанії для задоволення потреб внутрішніх і міжнародних ланцюжків постачань.

Кредит буде покрито гарантією Європейського Союзу для позик ЄІБ за межами об'єднання.

За даними ЄІБ, увесь проєкт коштуватиме 62 млн євро, але інші джерела фінансування не розкриваються.

Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» заявив, що на гроші банку планують створити нові логістичні центри.

«Сподіваюся, що пандемія коронавірусу та протиепідемічні заходи в Україні не завадять запланованому будівництву. Ця криза не остання, тому важливо мати нормальну інфраструктуру та конвеєрні стрічки з меншою кількістю співробітників».

Ігор Смілянський

Ігор Смілянський

генеральний директор «Укрпошти»

Нагадаємо, в лютому «Укрпошта» оголосила, що за два роки планує купити тисячу пересувних відділень, покривши ними всі населені пункти України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉