Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Угоду про зону вільної торгівлі з Туреччиною підпишуть найближчим часом — Зеленський

Володимир Зеленський та Реджеп Тайип Ердоган. Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський та Реджеп Тайип Ердоган. Фото: president.gov.ua

Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною буде підписано найближчим часом, незважаючи на складний переговорний процес між сторонами.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає прес-служба глави держави.

«Переговори про такі угоди можуть бути простими лише з тими країнами, чий ринок нічого не означає. Туреччина і Україна абсолютно інші. Наш загальний економічний потенціал — величезний. А значить, є дуже багато нюансів, які повинні бути узгоджені, і це вимагає часу. Однак ми вже знаходимося на фінішній прямій. Сподіваюся, що угоду буде підписано в найкоротші терміни», — сказав глава української держави.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У вересні заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Качка заявляв, що Україна і Туреччина перезавантажили переговорний процес по оформленню угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ). При цьому були повністю оновлені тексти варіантів угоди в частині тарифних зобов'язань.

Про перезавантаження переговорного процесу говорив і міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко. За підсумками його телефонної розмови з міністром торгівлі Турецької Республіки Рухсар Пекджан сторони домовилися про спільне напрацювання оптимальної тарифної пропозиції і укладення угоди про ЗВТ.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини