Facebook Pixel

Туреччина дозволила видавати українцям короткострокові посвідки на проживання

Україна і Туреччина планують укласти угоду про ЗВТ. Фото: МЗС

Україна і Туреччина планують укласти угоду про ЗВТ. Фото: МЗС

Українці тепер можуть отримувати в Туреччині туристичні посвідки на проживання. Також для українців, які проходять лікування, хочуть спростити візові вимоги.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ після зустрічі глав МЗС України та Туреччини Дмитра Кулеби і Мевлюта Чавушоглу в Анкарі.

Туристична посвідка на проживання дозволяє легально жити в Туреччині протягом року. Але працювати власникові такого дозволу не можна — це загрожує депортацією.

Telegram Logo

Кулеба також сказав, що допускає можливість підписання угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною і Туреччиною вже цього року. «Ми налаштовані провести чергове засідання стратегічної ради наших президентів цього року й хочемо наповнити його максимальним змістом. І, безумовно, угода про вільну торгівлю є одним із таких завдань», – зазначив Кулеба.

Переговори про ЗВТ зараз тривають на рівні торгових представників і міністерств економіки. Вони поновилися в березні 2016-го після того, як були припинені 2013 року.

Додатково. Україна з 1 липня відновила авіаційне сполучення з Туреччиною.

Українцям для подорожі до Туреччини зараз необхідно оформити страховку на випадок захворювання на COVID-19.

Туристичний оператор Join Up повідомив, що поточні ціни на тури до Туреччини знизилися проти аналогічного періоду 2019 року, але не суттєво.

Коментарі

Всі новини