Facebook Pixel

Uber підняв вартість усіх тарифів: скільки доведеться заплатити за поїздку

Автор
Тепер за поїздки в Uber доведеться платити більше. Фото: Flickr

Тепер за поїздки в Uber доведеться платити більше. Фото: Flickr

Відомий сервіс виклику таксі Uber вирішив переглянути свої тарифи в бік збільшення. Про це сервіс повідомив своїх водіїв, розіславши їм листи, один із яких потрапив у розпорядження УНІАН.

У листі сервіс повідомив водіям, що тепер вони зможуть більше заробляти на співпраці. Тарифи зростуть уже в липні, торкнеться це й таксі Uber у Києві.

  • За тарифом UberX вартість надання автомобіля зросте на 7 грн, ціна за хвилину очікування — на 0,3 грн, кілометр обійдеться на 1,3 грн дорожче, мінімальна оплата замовлення та його скасування додали в ціні 10 грн.
  • Тариф Uber Select: +5 грн вартість надання авто, +0,25 грн ціна за хвилину, +1,7 грн за кілометр, а от мінімальна оплата та скасування замовлення подешевшають на 0,5 грн.
  • Тариф Uber Van: надання авто подорожчає на 3 грн, хвилина очікування — на 0,4 грн, кілометр — на 2,9 грн (це найвідчутніше підвищення ціни), але вартість мінімального замовлення та його скасування зменшиться на 5 грн.
Порівняння старих та нових тарифів Uber. Фото: УНІАН

Порівняння старих та нових тарифів Uber. Фото: УНІАН

У листі водії отримали також нову тарифну сітку, з огляду на яку формується вартість поїздки. З неї видно, що основну частину первісної вартості склало надання автомобіля до місця відправлення, а мінімальна вартість замовлення тепер варіюється від 50 грн до 75 грн.

Telegram Logo
Тарифна сітка для водіїв сервісу. Фото: УНІАН

Тарифна сітка для водіїв сервісу. Фото: УНІАН

В агентстві зазначили, що, за їхньою інформацією, не тільки Uber планує збільшити тарифи в липні. Слідом за ним таку саму ініціативу виявили сервіси таксі Bolt, Uklon і деякі інші. Тому незабаром ціни збільшаться й там.

Контекст. Це не перше підвищення цін популярними сервісами таксі в Україні у 2021 році. У квітні в Києві з початком жорсткого локдауну ціни на поїздки в таксі в перший день карантину зросли в три — чотири рази — наприклад, за поїздку, яка раніше коштувала 100 — 150 грн вимагали 300 — 350 грн. Щоправда, незабаром ціни нормалізувалися.

Однак завищеними цінами на таксі зацікавився АМКУ, який розпочав перевірку. Сервіси пояснили шалене зростання цін тим, що в перший день жорсткого локдауну був занадто високий попит на послуги таксі і клієнти самі завищували суми оплати таксистам.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини