В Офісі президента відреагували на російські санкції проти народних депутатів України

Керівництво РФ розширило список санкцій громадян України, щоб відвернути увагу від скандалів з отруєнням опозиціонера Олексія Навального в цілях захисту ситуативних інтересів.

«Цей «технологічний прийом» з боку РФ застосований на тлі ряду скандальних подій — перш за все, безумовного отруєння опозиційного лідера Олексія Навального і тривалої політичної кризи в Білорусі», — йдеться в заяві Офісу президента.

Вищевказані інциденти, різко погіршують ставлення до РФ і змушують світову спільноту в черговий раз коригувати формат взаємодій з цією країною в бік більшої ізоляції і жорсткості.

Telegram Logo

«Цілком можливо, що таким нехитрим чином, санкційно атакуючи окремих наших громадян, РФ намагається захищати свої ситуативні інтереси і зменшувати інформаційний вплив численних негативних чинників на громадську думку всередині країни», — відзначили в заяві.

При цьому в Офісі президента висловили солідарність з обмежувальними санкціями, які стосуються принципових позицій стосовно територіальної цілісності України.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Рекомендуємо вводити санкції відразу проти всіх наших парламентаріїв і навіть проти всіх наших громадян. З метою економії часу, необхідного для складання індивідуальних санкційних списків. Так буде чесно і справедливо», — пропонується в коментарі.

В Офісі президента також припустили, що розширення списку санкцій може бути бажанням РФ маніпулювати напередодні чергових виборів до місцевих органів влади України, щоб підіграти певним політичним групам.

«Всі подібні маніпуляції ми прекрасно вміємо читати і вони абсолютно не впливають на наше внутрішнє політичне здоров'я», — підсумували в Офісі президента.

Днями уряд РФ на 43 персони розширив список громадян України, проти яких запроваджуються санкції.

Серед них п'ятий президент України Петро Порошенко, бізнесмен Сергій Тарута, профспілковий лідер Михайло Волинець та ряд інших осіб. У тому числі з оточення олігарха Ріната Ахметова.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини