Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Верховній Раді назвали три основні претензії до Нацбанку

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

На виїзному засіданні комітету Верховної Ради (ВР) з питань фінансів, податкової та митної політики у Нацбанку (НБУ) тривала гаряча дискусія щодо здешевлення кредитів, курсу гривні та інфляції.

Про це розповів голова комітету Данило Гетманцев (фракція «Слуга народу»), коли відповідав на уточнююче запитання кореспондентки The Page.

«Дискусія була іноді гарячою, іноді надто гарячою. Так чи інакше ми торкнулися всіх питань щодо діяльності НБУ, які сьогодні дуже бентежать наших виборців і громадян», — сказав він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами депутата, громадяни мають багато запитань до діяльності НБУ і щодо фінансової політики загалом.

Серед таких питань він виділив розмір облікової ставки, а саме те, що кредити мають бути дешевшими.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Ми розуміємо, що дешеві кредити є запорукою розвитку економіки, без цього не буде руху вперед, буде стагнація. Висока облікова ставка не дає можливості наповнити кредитний ринок держави», — каже Гетманцев.

Він розповів, що в ході дискусії Нацбанк дав обіцянку розглянути можливість зниження облікової ставки. Проте в комітеті не задоволені запропонованим повільним зниженням.

«Нам би хотілось, щоб це було більш відчутним для ринку. Дискусії продовжуються», — додав депутат.

Торкаючись питань курсу та інфляції, Гетманцев розповів про наявність дискусії щодо переоцінки чи недооцінки гривні між експертами комітету та Нацбанком.

Він також підкреслив, що комітет ВР та НБУ намагаються знайти спільний знаменник у дискусіях, але є речі, у яких погодитися між собою не можуть.

Коментарі

Всі новини