Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У США через карантин злетіли продажі ноутбуків, вебкамер і клавіатур

Фото: Justdial

Фото: Justdial

Дослідницькі компанії IDC та NPD, а також найбільші ритейлери США зазначають безпрецедентне зростання продажів комп'ютерної техніки й аксесуарів. Про це повідомило Yahoo! News.

З початку березня стрімко зросли продажі тих товарів, які нещодавно втрачали популярність, – ноутбуків (зростання на 40%) і клавіатур (64%). Зростання продажів деяких товарів взагалі виявилося ажіотажним: монітори – 138%, аудіогарнітури – 134%, вебкамери – 179%.

Головна причина того, що відбувається, – карантин, під час якого люди змушені не тільки працювати з дому, але й просто проводити там більше часу, який треба чимось заповнювати.

Читайте також:
Rozetka відкрилася у Польщі

Контекст. Від початку карантину попит на товари для фітнесу зріс на 250%. Про це повідомив співвласник Rozetka.ua Владислав Чечоткін.

«На 280% популярнішими стали товари для творчості, на 156% – настільні ігри і на 40% – книги. Інтерес покупців до побутової техніки та електроніки знизився на 37%», – сказав він.

У перший тиждень карантину ринок побутової техніки та електроніки в Україні скоротився на 37%. Найбільше впали продажі в стаціонарних магазинах – на 54%. Водночас онлайн-замовлення побутової техніки зросли з 21% до 44%, йдеться в дослідженні GfK Ukraine. Скорочення відбулося в усіх секторах побутової техніки та електроніки. Сегмент телевізорів впав на 30%, дрібної побутової техніки – на 40%, смартфонів – на 50%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини