Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У США розпочато перевірку Google на предмет дотримання антимонопольного законодавства – WSJ

Влада США вважає несправедливими переваги Google в рекламному бізнесі. Фото: Flickr

Влада США вважає несправедливими переваги Google в рекламному бізнесі. Фото: Flickr

Мін'юст США і генпрокурори декількох штатів в найближчі місяці можуть пред'явити звинувачення компанії Google в порушенні антимонопольного законодавства. Про це повідомила газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Влітку чекають позову Мін'юсту. Восени, як передбачається, подадуть позови генпрокурори ряду штатів. Міністерство вважає несправедливими переваги Google в рекламному бізнесі, генпрокурори ж вважають, що у компанії надмірно великий контроль у цій сфері.

Перевірки щодо Google міністр юстиції США Вільям Бар підтвердив ще в березні. Генпрокурор Техасу Кен Пакстон повідомив, що у Google витребувані документи, розслідування завершиться восени.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У лютому 34 компанії на Google подали скаргу в Єврокомісію, звинувативши її в недобросовісному просуванні власних продуктів.

Google вже кілька разів була оштрафована європейським регулятором за порушення антимонопольного законодавства на загальну суму 8,2 млрд євро. Незабаром відбудеться розгляд її апеляції на штраф у розмірі 2,4 млрд євро, накладений ще в 2017 році за маніпулювання результатами пошуку. Мова йшла про те, що Google надавала перевагу в результатах пошукової видачі власному продукту Google Shopping на шкоду іншим агрегаторів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини